Czym jest AIP?

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Lublinie to miejsce w którym poprowadzisz własną firmę bez zakładania działalności gospodarczej – możesz obsługiwać swoich klientów wystawiając im faktury, pozostawiając sobie decyzję o tym czy chcesz płacić składki ZUS i w jakiej kwocie.

To tutaj przetestujesz swoje pomysły biznesowe – otoczymy Cię pełną opieką księgową, prawną i organizacyjną w cenie 300 zł netto miesięcznie, dając również przestrzeń do pracy w dwóch biurach w Lublinie. AIP Lublin to także szereg szkoleń, spotkań i wydarzeń, które pozwolą Tobie rozwijać się jako przedsiębiorcy.

U nas nie musisz posiadać własnej działalności gospodarczej – my ją zastępujemy. Pozwala to obniżyć koszty działania (zamiast ok. 600-1200 zł miesięcznie tylko 300 zł). Nie ograniczamy się do studentów i absolwentów – u nas każdy może prowadzić własną firmę.

Jak to działa?
Zakładając swoją firmę w AIP Lublin otrzymujesz dostęp do systemu, dzięki któremu wystawisz faktury swoim klientom w imieniu Inkubatora. Po drugiej stronie systemu zawsze jest księgowa, która dba o poprawność wystawianych dokumentów oraz prawnicy, którzy pomogą przygotować umowę z klientem.

Pieniądze, które zarabiasz wpływają na Twoje indywidualne subkonto, do którego masz dostęp i widzisz ile pieniędzy na nim się znajduje. O tym kiedy i w jakiej formie „odbierzesz” swoje wynagrodzenie decydujesz sam (wypłacamy je poprzez umowę o dzieło lub zlecenie). Nie pobieramy żadnej prowizji za wypłatę Twojego wynagrodzenia
– to Twoje pieniądze.

W ramach abonamentu korzystasz także bez limitów z naszych w pełni wyposażonych biur, z dostępem do WiFi, drukarki i salki szkoleniowej.
Skontaktuj się z nami, umów na spotkanie i zostań przedsiębiorcą!

 

join