Darmowe szkolenie „Życie bez odwlekania”

Już 18 stycznia 2018 o godzinie 18:00 zapraszamy do Auli w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na spotkanie z Bartkiem Liberskim, który opowie Wam m.in. jak oduczyć się odwlekania w czasie, odkładania na później czy marnowania swojego czasu.

Prokrastynacja to problem marnowania czasu i co ważniejsze – swojego własnego potencjału. Na szkoleniu dowiesz się, jak sobie z tym poradzić, stać się bardziej wydajnym i korzystnie użytkować swój najcenniejszy walor – właśnie czas.

„Odwlekaniem nie da się pochwalić, ale mimo to miliony ludzi na całym świecie poświęcają mu więcej czasu niż sobie, rodzinie, pracy i pasjom. Zwykle nie są z tego zadowoleni. Zwykle mają postanowienie poprawy. I zwykle nic z tego nie wychodzi. Tworzy się schemat, który nijak nie daje za wygraną.”

– Bartek Liberski —

Czego dowiesz się na spotkaniu❓
➡skąd się bierze odwlekanie;
➡jaki jest wpływ logiki i emocji na zachowanie i decyzje;
➡jak rozpoznać własne schematy odwlekania;
➡jak usunąć blokady działania;
➡jak budować poczucie własnej wartości.

Prelegent: Bartek Liberski
– Prowadzi projekty „Życie bez odwlekania” i „Przemawiaj bez stresu”.
Aby zaistnieć i przetrwać w branży szkoleniowej, musiał sobie poradzić z własnym odwlekaniem, a teraz opowiada ludziom, jak to zrobił i dlaczego „3 genialne sposoby na odwlekanie” z Internetu nie działają. Bartek jest rasowym mówcą i trenerem. Jest do bólu szczery, obrazowy i nie przeoczy żadnego szczegółu, który może być dla Ciebie istotny. Jego historia o fałszywym „ja” będzie dla Ciebie inspiracją do trwałej, upragnionej zmiany.

➡Szkolenie jest w pełni DARMOWE

Organizatorem szkolenia są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Lublinie.

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1766415390057449/

|Szkolenie pt. „Życie bez odwlekania” | Temat: Prokrastynacja, jak sobie z nią poradzić| Data: 18.01.2018 |
|Miejsce: Aula w WSPiA w Lublinie, ul. Bursaki 12 | Prelegent: Bartek Liberski|P1070921