Kontakt

ADRES:
ul. Bursaki 12, pok. 105,
20-150 Lublin

Główne biuro AIP Lublin znajduje się na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji przy ul. Bursaki 12. Zlokalizowane w północnej części Lublina w pobliżu galerii Olimp posiada 5 niezależnych stanowisk do pracy wyposażonych w komputery, zaprojektowane w designerskim stylu.

Stały dostęp do internetu, również poprzez WiFi czy drukarka laserowa to tylko niektóre udogodnienia dla naszych StartUPów. Do dyspozycji mamy także salkę konferencyjno-szkoleniową dla 8-10 osób, wyposażoną w duży telewizor LCD z kamerą do wideokonferencji czy wielką tablicę szklaną do rozrysowywania własnych koncepcji biznesowych. Posiadamy również projektory multimedialne do użytku zarówno dla spotkań w biurze jak i poza nim.

To wszystko jest dostępne każdego dnia w godzinach otwarcia uczelni za pomocą magnetycznej karty dostępowej 🙂

POWIERZCHNIA: 51 m2

ADRES:
ul. Droga Męczenników Majdanka 70, bud nr 2, pok. 30,
20-325 Lublin

Drugie biuro AIP Lublin zlokalizowane jest w budynku Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na Majdanku. Choć to obrzeża miasta to dojazd komunikacją miejską jest wyśmienity. Biuro oferuje 4 stanowiska komputerowe wyposażone w nowoczesne komputery oraz salkę konferencyjno-szkoleniową dla 6 osób wyposażoną w duży telewizor LCD oraz flipcharta.

Biuro czynne jest w godzinach otwarcia budynku uczelni.

POWIERZCHNIA: 31 m2

 

 

 

 

Manager AIP Lublin: Aleksandra Świętochowska
Telefon: +48 737 985 236  
E-mail: aleksandra.swietochowska@inkubatory.pl