Mistrzostwa Lublina branży IT 2017

plakat_mistrzostwa_it_2017

Zostaliśmy partnerem Mistrzostw Lublina w branży IT 2017, którym towarzyszy Charytatywny Turniej Futbolu Stołowego!

Charytatywny Turniej Futbolu Stołowego odbędzie się 13 maja 2017 roku, towarzyszy on Mistrzostwom Lublina Branży IT 2017 w piłkę nożną. Zaproszone do udziału są drużyny, reprezentacje firm z regionu lubelskiego.
Drużyny poprzez udział w imprezie, sportową rywalizację i walkę udzielą pomocy działającym w Lublinie dwóm
placówkom wsparcia dziennego prowadzonym przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.

ŚRODKI ZEBRANE PODCZAS TURNIEJU ZOSTANĄ PRZEKAZANE NA WSPARCIE WYJAZDU WAKACYJNEGO DLA WYCHOWANKÓW PLACÓWEK WSPARCIA DZIENNEGO PROWADZONYCH PRZEZ FUNDACJĘ SZCZĘŚLIWE DZIECIŃSTWO

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo prowadzi w Lublinie dwie placówki wsparcia dziennego typu opiekuńczego, do których uczęszcza 80 wychowanków. Dzieci i młodzież codziennie otrzymują w placówkach posiłek, pomoc w nauce oraz korepetycje, uczestniczą również w zajęciach i warsztatach rozwijając swoje pasje i zainteresowania.

Wychowankowie placówek uczestniczą w specjalnym programie wychowawczym, którego celem jest przygotowanie młodego człowieka do dorosłego życia, jako rzetelny pracowni, kochający rodzic, oddany społeczeństwu obywatel i patriota. Dzieci uczą się zaradności życiowej, organizacji pracy, systematyczności, uczciwości i samodyscypliny, jednocześnie zdobywają bardzo konkretne i przydatne w dorosłym życiu umiejętności.

Więcej informacji
http://mistrzostwait.pl