OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA WSPAniale jest się rozwijać – niepełnosprawni w biznesie

WSPAniale-jest-si¦Ö-rozwija¦ç-18.05.2017-1

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Lublin są partnerem wydarzenia i serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych tematem osób niepełnosprawnych i/oraz biznesem na wystąpienie Manager AIP Lublin Anety Brońskiej.


➡️Organizatorzy za cel postawili sobie przekazać informację związane z tematem zakładania swojej firmy w Polsce przez osoby niepełnosprawne.
➡️Zwrócimy uwagę na fakt, iż otrzymywanie renty i innych świadczeń pieniężnych to nie jest jedyna możliwość, jaka zostaje osobom niepełnosprawnym. Także te osoby mogą stawiać sobie adekwatne do swoich możliwości wyzwania (cele) i podjąć próbę zarabiania na swojej pasji.
➡️Gwarantujemy, że uczestnicy konferencji zobaczą, że niepełnosprawność wcale nie musi być barierą, by móc rozwijać swój biznes, lecz atutem.
➡️Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub podać dane na e-mail a.nowogrodzka@wspa.pl: imię i nazwisko, numer komórkowy, symbol niepełnosprawności (jeśli dotyczy) z tytułem: WARSZTATY Zakręcony talerz – rozkręcone możliwości.
➡️Zakręcony talerz – rozkręcone możliwości: Nauka rozkręcania talerza doskonale obrazuje proces wyznaczania i dążenia do wyznaczonego celu. W biznesie wyznaczanie realnych celów i konsekwentne dążenie do ich realizacji to często główne składniki sukcesu.

Rejestracja na konferencję:
https://goo.gl/forms/M0rcZSynRD3UULVZ2

W razie pytań zapraszam do kontaktu z organizatorem konferencji:
Alicja Nowogrodzka – a.nowogrodzka@wspa.pl