StartUp Mixer – Czas na biznes #2 Partnerzy

Jeszcze tylko parę godzin dzieli nas od StartUp Mixera! Poznajcie zatem naszych Partnernów: 

Partnerzy Finansowi:

 

logo_inb

 

INB MARKETING – agencja reklamowa, której misją jest zapewnienie najskuteczniejszych rozwiązań e-marketingowych dla jej Klientów.

Prezesem INB Marketing sp. z o. o. jest Pan Michał Janiszek, który w trakcie naszego wydarzenia będzie miał krótkie wystąpienie. Opowie nam On o drodze, jaką przeszedł by stać się 100% przedsiębiorcą.

Hasłem przewodnim Michała jest: „Odważ się marzyć o wielkim odnoszącym sukces biznesie”.

Łapcie zaproszenie specjalnie przygotowane na tą okazję:
Klik

03ef236080def149f2be1240c5db142b

Smaga Jaroszyński Spółka Adwokacka S.K.A – firma, której misją jest działanie w oparciu o przekonanie, że jej rolą jest zapewnianie bezpieczeństwa prawnego Klientom po to, aby mogli skupić się na rozwoju i osiąganiu swoich celów.

Zespół składa się ze starannie dobranych, doświadczonych specjalistów, doradzających w sposób skuteczny i innowacyjny, który prowadzi obsługę także w językach: angielskim, niemieckim i rosyjskim. Firma posiada biura w Warszawie oraz w Lublinie. Działa na obszarze całego kraju i poza jego granicami.

Przedstawiciele firmy będą mieli krótką prezentacje o firmie w czasie naszego eventu, podczas której opowiedzą o usługach jakie świadczą i jak mogą pomóc młodym przedsiębiorcom.

 

Partnerzy Medialni: 

 

media

koziolek_logo

 

 

Partnerzy Rzeczowi:

 

rzeczowi

getgym

 

 

 

 

Ostatnie darmowe bilety do pobrania tutaj.