Wydarzenie “Poznaj podstawy e-commerce: Prestashop”

W dniu 19 i 26 kwietnia 2018 o godzinie 18:00 w Business Link Lublin (III piętro), przy ulicy Lipowej 4a, odbędzie się pierwsze szkolenie „Poznaj podstawy e-commerce: Prestashop”, na którym specjalista Paweł Woliński zaznajomi uczestników z  profesjonalną obsługą sklepu internetowego w oparciu o Prestashop – jednej z najbardziej popularnych platform.

Więcej na temat wydarzenia:

  1. Szkolenie skierowane jest do osób posiadających, zarządzających  lub planujących założyć swój sklep online. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in. jak założyć sklep internetowy, jak dodawać produkty i tworzyć ich opisy, jak polepszyć optymalizację sklepu internetowego oraz jak nim profesjonalnie zarządzać.
  2. Każdy uczestnik wydarzenia powinien przynieść swój laptop – ma to związek z ćwiczeniami praktycznymi na szkoleniu. (Jest to wymóg dla uczestnictwa)
  3. Szkolenie jest w pełni darmowe – wymagane jest zapisanie się na wydarzenie poprzez formularz 
  4. Prelegentem szkolenia jest Paweł Woliński, który w ramach Inkubatorów AIP prowadzi swój startup OnITech. Od kilku lat zajmuje się tworzeniem stron sklepów, serwisów internetowych oraz dedykowanych aplikacji. Doradza odnośnie rozwiązań internetowych i dodatkowo prowadzi zajęcia z podstaw programowania i tworzenia aplikacji webowych. Miłośnik rozwiązań Open Source i nowych technologii.
  5. Obowiązuje kolejność zgłoszeń – maksymalnie 15 osób.
  6. Przewidziane są dwa bloki szkolenia. Zapisane osoby powinny pojawić się na dwóch spotkaniach, aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty.  

1) Pierwszy odbędzie się:

19 kwietnia 2018 roku o godzinie 18:00

2) Drugi odbędzie się:

26 kwietnia 2018 roku o godzinie 18:00

  1. Organizatorem wydarzenia są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Lublinie.

 

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/426034527842851/

Link do formularza zapisów na wydarzenie:

https://goo.gl/forms/cQe1x6wE54XcQAFy2

 

Do zobaczenia!